Obchodní podmínky


Obchodní podmínky. 

Dodavatel:

Jana Krajsová
Hodinářská 298
Uherský Brod
 

IČO: 67589685
DIČ: CZ6457050864

ŽÚ Uherský Brod ev.č.:371102-6740-00

Telefon: 728269540

 

  1. Objednání zboží
  2. Cena
  3. Dodací lhůta
  4. Doprava a poštovné
  5. Záruka
  6. Řešení sporu
  7. Ochrana osobních údajů

 

1. Objednání zboží

Podmínkou pro platnost Vaší objednávky je správné vyplnění formuláře . Odesláním  formuláře vzniká návrh kupní smlouvy .
K uzavření této smlouvy se nevyžaduje potvrzení objednávky . Kupní smlouva vzniká doručením objednaného zboží.
Prodávající si  u objednávky  s vyšší cenou vyhrazuje právo autorizace, to znamená potvrzení závaznosti objednávky kupujícím a to telefonicky , připadně písemně .

2. Cena

Objednané zboží obdržíte za cenu, která byla platná v okamžiku uskutečnění objednávky. 

3. Dodací lhůta

Objednané zboží předáváme dopravci nejpozději  do 10 pracovních dnů. V případě momentální nedostupnosti Vámi požadované položky Vás budeme neprodleně informovat na Vámi uvedenou kontaktní adresu a termín dodání upřesníme.

 

Objednávky uskutečněné po 11.12.2020 již nestihneme doručit do 24.12.2020


Dodací lhůta pro blondelové rámy Lira original je 8-10 týdnů!! 
 

4. Doprava a poštovné

Zboží Vám bude doručeno na dobírku zvoleným přepravcem. 
Nebudete-li zastiženi doma , obdržíte oznámení pro domluvu na následném doručení. 
V den odeslání Vás bude přepravce informovat mailem nebo SMS zprávou.

Poštovné dle charakteru zásilky 100,-Kč + DPH u zásilek do rozměru delší strany 1m ( včetně zabalení) . Ostatní zásilky budeme považovat za nadrozměrné s poštovným 250,- + DPH. Dobírkový poplatek  při osobním vyzvednutí, nebo převodem na účet 0,- , platba dopravci 30,- + DPH.

Pokud vy se vyskytla zásilko o rozměrech, případně váze , kterou by nešlo poslat nabízenou službou dopravců, cenu stanovíme po vzájemné dohodě individuálně.

Zasíláme i na Slovensko. Poštovné jako doprava v ČR + příplatek 100Kč .  Zboží vám bude doručeno  na dobírku. Platba proběhne v eurech v přepočtu aktuálním kurzem  mezi korunou a eurem. 

5.Záruka

Na veškeré zboží poskytujeme záruku 24měsíců . Pokud zjistíte na zakoupeném zboží  vady , neprodleně nás kontaktujte.

Zákazník, který nekupuje zboží za účelem obchodní nebo podnikatelské činnosti, má právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží v souladu s § 53, odst. 7 a § 54 Občanského zákoníku. 
 

 6. Řešení sporu

V případě, že dojde mezi námi a spotřebitelem ke vzniku spotřebitelského sporu z kupní smlouvy nebo ze smlouvy o poskytování služeb, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může spotřebitel podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je:

Česká obchodní inspekce
Ústřední inspektorát – oddělení ADR
Štěpánská 15
120 00 Praha 2
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Web: 
adr.coi.cz

Spotřebitel může využít rovněž platformu pro řešení sporů online, která je zřízena Evropskou komisí na adrese http://ec.europa.eu/consumers/odr/.

7. Ochrana osobních údajů.

Při zpracování osobních údajů kupujícího, se řídíme "Obecným nařízením  EU 2016/679(GDPR)".

Zpracováváme osobní údaje kupujícího pro účely realizace práv a povinností vyplývajících z kupní smlouvy  a pro registraci zákaznického účtu.Registrace zákaznického účtu je nepovinná.
Získané osobní údaje poskytujeme v rozsahu jméno,příjmení adresa,telefon a  e-mail  přepravním společnostem a to za účelem doručení zásilky, která je předmětem kupní smlouvy.
Kupující má právo být informován, jaké údaje o něm prodávající eviduje,jakým způsobem prodávající osobní údaje zpracovává, je oprávněn tyto údaje měnit,požádat o vymazání, případně písemně vyslovit nesouhlas s jejich zpracováním. Kupující má možnost podat stížnost ohledně zpracování osobních údajů k dozorovému úřadu, kterým je Úřad na ochranu osobních údajů.